home

Těžkej Pokondr a Rakeťáci

otevřít otevřít otevřít otevřít

Novinky:

Těžkej Pokondr připravil ke svým dvaadvacátým narozeninám překvapení pro své věrné fanoušky, posluchače a případné tanečníky.

Nabízí zbrusu novou podiovou show s živou kapelou “Rakeťáci”, kde shromáždil opravdu špičkové hráče ze známých českých populárních kapel! Show zpestřují speciálně připravené projekce k jednotlivým songům, pyroefekty a dokonalý zvukový a světelný design.

Celkově se tedy jedná o nápaditou a vtipnou podívanou s hity a megahity světové pop music. To vše je doplněno osobitým a nezaměnitelným průvodním slovem obou legendárních protagonistů Miloše Pokorného a Romana Ondráčka.

Nový “pokondří projekt” je ideální pro festivaly, městské slavnosti a eventy všeho druhu. Mohl by se stát kulturním obohacením mezi zaběhnutými festivalovými kapelami a svou odlišností nabídnout vítanou změnu na akcích!

 

Těžkej Pokondr je české hudební duo známé svými cover verzemi známých skladeb zahraniční i české popové hudby od šedesátých let až do současnosti. Duo tvoří Miloš Pokorný a Roman Ondráček (název skupiny napadl Ondřeje Hejmu a vznikl z jejich příjmení Pokorný + Ondráček). Autorem většiny jejich textů je Lou Fanánek Hagen.

  • Po 12 plodných letech je to tady. Naší tvorbu skromně rozdělujeme pouze do dvou kategorií. Hity a Megahity, tady jich máte rovnou 20!! Vydáno nové CD BEST OF!

Vystoupení:

 Varianty vystoupení:

 - cca 45 min. na halfplayback Těžkej Pokondr

 - cca 60 - 90 min. koncertní vystoupení Těžkej Pokondr s živou kapelou Rakeťáci

Cena dohodou dle typu akce.

 novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]