home

Richard Nedvěd

otevřít otevřít

Informace:

Richard Nedvěd je profesionální kouzelník a komik, který se kouzlení věnuje od roku 1999. Richard prošel třemi kouzelnickými kluby, kde se nejdříve naučil kouzelnickému řemeslu, a časem svým charakterem proměnil svá vystoupení v opravdovou a originální podívanou. Richada a jeho stand-up comedy magic, jste mohli sledovat v pořadu Česko Slovensko má talent na TV Prima nebo v pořadu „Na stojáka“ kabelové televize HBO

Vystoupení:

One man show
Recitál vhodný pro divadla a KD. Délka programu je na 90 min. s pauzou (50 a 45min.) Pokud je na místě klavír zařadí Richard ještě iluzi s klavírem
(mimochodem Richard krásně hraje). Nebo je možné vytvořit iluzi se závěrečným zmizením – záhada na závěr a je potřeba mít extra auto a extra rekvizity.
 
Stand-up

Kouzelník a komik Richard Nedvěd předvádí tuto kombinaci kouzel a zábavy jako jediný v ČR.Americký styl "stand up comedy" doplnění mnoha kouzly a gagy je postaven především na interakci s divákem a je vhodné především pro dospělé publikum.Tento kouzelnický obor se řadí do oboru jevištní magie, kdy si Richard na podium pozve dobrovolníka z řad diváků, který se stane spolu s Richardem Nedvědem stěžejním bodem tohoto komicko-kouzelnického programu.

Vystoupení je vhodné na slavnosti, plesy i firemní večírky.

Délka vystoupení je max. 20 minut.

Mikromagie - Table hopping

Mikromagie neboli také table hopping patří mezi oblíbené a velmi využívané formy prezentace kouzel. Richard Nedvěd má v oboru mikromagie mnohaleté zkušenosti a je zároveň mezinárodně oceněným kouzelníkem v této kategorii.

Kouzla a triky přímo před očima diváků!

Kouzla se v tomto případě předvádí přímo před očima Vašich klientů, kdy kouzelník Richard Nedvěd obchází stoly nebo skupinky stojících lidí, a nenucenou formou předvádí kouzla pro pobavení. Při mikromagii se vše odehrává v opravdu přímé blízkosti, a je možné kouzlit i s předměty denní potřeby, které diváci mohou zapůjčit.

Délka vystoupení je max. 90 minut. Delší vystoupení je možné po osobní konzultaci.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]