home

ŠMOULÍ SHOW

otevřít otevřít

Informace:

ŠMOULÍ SEN

Zábavný divadelní program pro děti s kamarádem Wikim a partou oblíbených Šmoulů. Společně s dětmi se pokusíme splnit Šmoulům jejich velký sen, avšak nebude to vůbec snadné, zvláště když se do toho zaplete zlý čaroděj Gargamel. Interaktivní show je plná divadelních scének, soutěží o ceny, tance a parádní zábavy pro děti s jejich modrými "hrdiny". Těšit se můžete na krásné kulisy a propracované kostýmy.

V hodné pro děti předškolního věku, 1.—3. třída, na městské akce, Dny dětí, do divadel nebo jako pořad pro mateřské školky a školy.

ŠMOULÍ VÁNOCE  -  VÁNOČNÍ SHOW PRO DĚTI (50 min) - varianty by šlo rozdělit do bloků různých...

Zábavný divadelní program pro děti s kamarádem Wikim a partou oblíbených Šmoulů. Společně s dětmi se pokusíme splnit Šmoulům jejich velký VÁNOČNÍ sen, avšak nebude to vůbec snadné, zvláště když se do toho zaplete zlý čaroděj Gargamel. Interaktivní show je plná divadelních scének s příběhem, soutěží o ceny, tance a parádní zábavy pro děti s jejich modrými “hrdiny”. Těšit se můžete na krásné kulisy a propracované kostýmy.

DOPLŇKOVÝ PROGRAM:

a) VÁNOČNÍ BUBLINKOVÁ ŠMOULÍ MINIDISKOTÉKA (30-60 min)

V programu děti tančí na oblíbené šmoulí písničky s kamarádem Wikim a animátory. Děti čeká super zábava s bublinkovou show a mnoho překvapení při soutěžních.

b) FOCENÍ SE ŠMOULY

Děti si udělají fotku na památku s maskoty. Focení probíhá  před fotopozadím, děti si fotografují sami rodiče (s tiskem/bez tisku).

Vystoupení:

Délka vystoupení: 60 min. . (plus , focení, případně i Bublinková minidiskotéka)

Cena vystoupení: dle typu a délky akcenovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]