home

Dílničky Haffo

otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Sdružení dětí, mládeže a rodičů HAFFO se primárně věnuje pořádání dětských táborů v rámci všech školních prázdnin (jarní, velikonoční, letní, podzimní prázdniny, Mikuláš, Silvestr). Vedlejší činností sdružení je zajištění doprovodných zábavných programů pro děti a mládež v rámci firemních akcí, jako je Dětský den, Mikulášská nadílka, Výroční akce firem apod. Dále se již několik let pravidelně podílíme na realizaci akcí pořádaných Odborem kultury a cestovního ruchu v Táboře (Táborská setkání – Dětský ráj, Čertovské rojení, Dětský den).

Nabídka:

Zajištění programu pro zábavu dětí v rámci pořádaných akcí pro zaměstnance firem a jejich děti.

Výrobní stanoviště: výrobky z papíru a jiných přírodních surovin, malování, navlékání šperků z alternativních materiálů, korálků, výroba zvířátek, masek, postaviček. Děti si svými výrobky rády vyzdobí své pokojíčky nebo udělají radost svým blízkým.

Herní stanoviště: hry, které je možno hrát venku i uvnitř, procvičující šikovnost, dobrou trefu i chytré hlavičky dětí, jejich komunikaci, spolupráci a poznání.

Programy jsou tematicky motivované pohádkami a jejich postavami, včetně kulis.

Cena pořádaných akcí je kalkulována dle velikosti, délky programu, zaměření a náročnosti přípravnovinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]