home

80. let orchestru Karla Vlacha

otevřít otevřít otevřít otevřít

Informace:

Koncertní turné plné hitů historie

80. LET ORCHESTRU KARLA VLACHA

1939-2019

Legendární orchestr stále žije a je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby v Evropě, což platí stonásobně.

S tímto orchestrem se nejčastěji setkáte na reprezentačních plesech v nejznámějších pražských sálech (Žofín, Obecní dům, Španělský sál Pražského hradu), ale i na koncertech, festivalech a různých společenských akcích po celé České republice, kde doprovází hvězdy naší populární hudby a představuje instrumentální mistrovství svých sólistů. Program je vždy sestavován tak, aby splnil Vaše požadavky a odpovídal konkrétním příležitostem, t.j. plesům, tanečním soutěžím, koncertům, firemním prezentacím, recepcím atd.

Orchestr Karla Vlacha je zárukou vysoké umělecké úrovně a všem společenským událostem rozhodně přidá na atraktivnosti a lesku.

Během koncertu zazní hity, v nichž orchestr doprovázel pěvecké hvězdy zpěváky a zpěvačky na terasách Střeleckého ostrova v Praze, v Alhambře na Václavském náměstí, ve Werichově divadle ABC, v Hudebním divadle Karlín a na mnoha dalších pódiích u nás i v zahraničí.

Dirigent Dalibor Kapras

Zpívají Yvetta Simonová, Eva Pilarová, Josef Zíma, Leona Machálková, Dasha, Roman Vojtek, Naďa Wepperová, Alena Průchová, Šárka Marková, Václav Dufek a další.

Konferenciér Martin Hrdinka

Hity, které mj. zazní:  Ach, ta láska nebeská a Tam za vodou v rákosí, Je po dešti, Sladké hlouposti, Kočka není pes, Sentimentální, Nechte zvony znít, Blues pro Tebe, Slunečnice a mnoho dalších​novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]