home

JAKUB SMOLÍK

otevřít otevřít otevřít otevřít

Turné „60“  speciální narozeninové koncerty  s hostem Petrem Kolářem a Ilonou Csákovou

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví  již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystáme narozeninové koncerty. Turné  „60“ je naplánované na říjen –listopad 2019.

Speciální koncerty budou 3 a to v Praze v divadle Hybernia 7.10.2019, kde jako hosté vystoupí Michal David, Monika Absolonová, Těžkej Pokondr a Petr Kolář. 

POZOR!!! Tento koncert je již VYPRODÁN, proto přidáváme termín. 6.10.2019 – hosté Petr Kolář, Ilona Csáková, Vašo Patejdl, Těžkej Pokondr a František Kasl.

V Brně  10.10.2019 v Sono Centru, kde vystoupí Ilona Csáková, Petr Kolář a Těžkej Pokondr.

V Hradci Králové kulturním domě ALDIS 11.11.2019 – hosté Těžkej Pokondr, Petr Kolář a Ilona Csáková.

V ostatních zatím 28 městech bude hostem Petr Kolář  nebo Ilona Csáková.

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Hosté Petr Kolář nebo Ilona Csáková spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj. 

Turné „60“ je realizováno ve spolupráci s Umělecká agentura RichART Tábor, Agentura TRDLA s.r.o. a Angels Rebels Agency, s.r.o.

Další informace naleznete na stránkách Jakuba Smolíka 

http://www.jakubsmolik.cz/

 
Ilona Csáková

Stálice českého popu s hity Tornéro, Amsterdam, Malý vůz, Oh baby baby, Ona ty a ty a já… Ilona Csáková zahájila svou pěveckou kariéru v kapele Laura a její tygři, se kterou nahrála tři řadová alba. Následovala její sólová dráha. Doposud vydala osm sólových desek, jedno „Best of“ album 22x Ilona a reedici s názvem Noc kouzelná/To nejlepší. Za rok 1993 získala cenu Objev roku na cenách Gramy a cenu v kategorii Střední proud za rok 1996. V anketě Český slavík se třikrát stala stříbrnou a jednou bronzovou slavicí. Je držitelkou zlaté desky za album Pink, zlaté a platinové desky v ČR a zlaté, platinové a dvojplatinové desky v SR za album Modrý sen a zlaté desky v ČR a SR za album Blízká i vzdálená. V roce 1998 se stala nejprodávanější českou zpěvačkou. Účinkovala také v muzikálech jako Hair/Vlasy, Kleopatra, Tři mušketýři, Golem, Kat Mydlář, Přízrak Londýna a Sibyla – Královna ze Sáby. Za zmínku stojí i role v projektu oratorium Mistr Jan Hus.

 

Petr Kolář

Zpěvák, muzikálový herec, skladatel, muzikant  pocházející z Českých Budějovic. 

Hity: Vyznání – Ještě že tě, lásko, mám – Den, kdy se vrátí láska (duet s Leonou Machálkovou)

Muzikály: Tři Mušketýři / Kat Mydlář / Vlasy / Krysař / Drákula / Hamlett / Mamma Mia! / Klíč králů/ Galileo a další.novinky facebook G+ Youtube
[CNW:Counter]